Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Application Specialist

  • CPL JOBS
  • Rábahídvég, Vas
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Nemzetközi partnercégünk német ügyfelek részére biztosít teljeskörű szolgáltatást SAP támogatás, dokumentum-digitalizáció, bérszámfejtés és gépjármű-biztosítás területen. Folyamatosan bővülő csapatukba keressük az új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • 2nd, 3rd level support
  • Ügyfél-applikációk működtetése
  • Belső és külső szolgáltatók koordinációja
  • Dokumentációk és használati útmutatók készítése
  • MS SQL Server, Windows és Linux Server adminisztráció
  • Optimalizálási potenciálok elemzése és megvalósítása
  • Ügyfél SLA rendszerének felügyelete
  • Riportolás, elemzés

Elvárások:

  • IT végzettség
  • 5+ éves szakmai tapasztalat
  • Szkriptelési (PHP, PowerShell), SQL report Server, Power BI, ELK Stack ismeretek
  • Nagyon jó MS SQL/PostgreSQL/Oracle, Windows Server 2008-2016, CentOS, Ubuntu, Nagios, CheckMK ismeretek
  • Utazási hajlandóság

Nyelvismeret:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Erős hálózati (TCP/IP) és szerver virtualizációs ismeretek
  • Firewalls, DDOS Protection, Virusscanning, SFTP tapasztalat
  • Container megoldásokban való jártasság (Docker, Kubernetes, Openstack)
  • Fejlesztésben, nagy adatközpontokkal, alkalmazások tesztelésében való munkatapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás, cafatéria, bónusz, sportkártya
  • Folyamatos képzési lehetőségek, tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Külföldi tréninglehetőségek
  • Csapatépítő programok
  • Bejárási támogatás
  • Céges buszjárat
  • Gyümölcsnap

Munkavégzés helye: Rábahídvég

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre