Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Application Manager

  • Swiss Post Solutions AG
  • Rábahídvég, Vas
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Ügyfél-applikációk működtetése
  • MS SQL Server adminisztráció
  • Windows és Linux Server adminisztráció
  • Dokumentációk és használati útmutatók készítése
  • 2nd , 3rd level support
  • Belső és külső szolgáltatók koordinációja
  • Optimalizálási potenciálok elemzése és megvalósítása
  • Riportolás, elemzés
  • Ügyfélprojektekben való részvétel
  • Ügyfél SLA rendszerének felügyelete

Elvárások:

  • IT végzettség, minimum 5 éves szakmai tapasztalattal
  • Analitikus gondolkodásmód és rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol, lehetőleg német nyelvtudás is
  • Utazási hajlandóság
  • Szkriptelési (PHP, PowerShell), SQL report Server, Power BI, ELK Stack ismeretek
  • Nagyon jó MS SQL vagy PostgreSQL vagy Oracle, Windows Server 2008-2016, Linux OS (CentOS, Ubuntu), monitorizációs (Nagios, CheckMK) ismeretek

Előnyök:

  • Firewalls, DDOS Protection, Virusscanning, SFTP tapasztalat
  • Container megoldásokban való jártasság (Docker, Kubernetes, Openstack)
  • Fejlesztésben, nagy adatközpontokkal, alkalmazások tesztelésében való munkatapasztalat
  • Erős hálózati (TCP/IP) és szerver virtualizációs ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria, bejárási támogatás/ céges buszjárat, Ingyenes Sportkártya
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje magyar és angol/ német nyelvű önéletrajzát!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre