www.cvonline.hu

Ápoló, Szakápoló, Segédápoló - Németország

  • A hirdetés 81 napja lejárt

Rübsam CuraVita egy leányvállalata a Rübsam Frachkräftének, ami 27 éve van jelen a német piacon. Egészségügyi szakemberek toborzásával foglalkozó vállalatunk az előző évtől az R+S Grouphoz cégcsoporthoz tartozik. Vállalatunk ápolókon kívül orvosoknak és gyógytornászknak is biztosít munkalehetőséget.

Ápoló, Szakápoló, Segédápoló / Németországban

Munkavégzés lehetséges helyei:

  • Frankfurt / Wiesbaden / Taunus
  • Darmstadt
  • Fulda
  • Dieburg

Az ön feladatkörébe tartozik:

  • Ambuláns gondozás, idősgondozás, pszichés-szociális gondozás
  • Gondozás rendelőben
  • Kötéscsere, vérvétel, gyógyszerek adagolása
  • Összedolgozás egy professzionális csapattal

Amivel rendelkeznie kell:

  • Segédápolói munkakörbe A2, ápolói munkakörbe B2 nyelvi szint (A cél minden esetben az ápolói pozícióban történő foglalkoztatás. A segédápolók munkavégzésük mellett kinti nyelvoktatáson vehetnek részt, majd a nyelvvizsga és "Annerkennung" megszerzését követően van lehetőségük ápolóként dolgozni.)
  • Lezárt tanulmányok ápoló— Főiskolai vagy 2004 után elvégzett OKJ 54, 55 végzettség
  • Szakmai tapasztalat előny (nem feltétel)
  • Jogosítvány ("B" kategória) és saját autó előnyt jelent
  • Németországba való életvitelszerű tartózkodás vállalása

Amit cserébe kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés közvetlenül a német munkaadóval
  • Kórházban, klinikán, idősotthonban történő munkavégzés segédápolói vagy ápolói munkakörben
  • Német nyelvkurzuson való részvétel
  • Szociális és betegbiztosítás
  • Pontos kifizetés, túlóra pótlékok
  • Élelem és útiköltség
  • A formalitások elintézése: végzettség elismertetése, és az ezzel járó költségek átvállalása
  • Ingyen szállás biztosítása (az első három hónapban)
  • Egyéni továbbképzés a szakmai és személyes fejlődés érdekében a szakképzési centrumunkban
  • Fizetett szabadság
  • Éves prémium szabadság és karácsonyi pénz
  • Magyarországon és Németországban is magyarul beszélő kapcsolattartó személy

Kiválasztási folyamat:

A jelentkezőket előzetes kiválasztást követően személyes bemutatkozásra invitáljuk meg ügyfeleinkhez 2018.05.28 és 2018. 06. 01 között Németországba. Próbanap és személyes beszélgetés alapján kínálunk munkalehetőséget, adunk ajánlatot. (A németországi szálláshely és a kiutazás költségeit vállalatunk magára vállalja.)

Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám:
VEM/01/193-2/2017

Felkeltettük érdeklődését?

Legyen tagja csapatunknak és jelentkezzen még ma!
Jelentkezésre a jelentkezés gomb megnyomásával és a német nyelvű önéletrajza és a végzettségét igazoló dokumentumok becsatolásával van lehetőség!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.02.02.