Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AP Team Leader (Beszállítói kapcsolattartás, SSC)

  • Hire-One Kft.
  • Székesfehérvár
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Pozíció leírása:

People management, napi feladatok megszervezése;
Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a menedzsment számára (KPI monitorozás, SLA monitorozás);
Folyamatfejlesztési javaslatok kezdeményezése, koordináció, karbantartása;
Eszkalációmenedzsment;
Kivételes esetben sürgős átutalások ügyintézése a Disbursement csapattal;
Külső és belső auditok támogatása ;
A csapat tréningtervének kialakítása, nyomon követése;
Együttműködés a társosztályokkal (Számlakönyvelés, Disbursement, Beszerzés, Főkönyv, Quality).

Követelmények:

Közép- vagy felsőfokú végzettség;
Min. 3 év, multinacionális környezetben, AP könyvelőként szerzett tapasztalat;
Folyékony angol nyelvtudás;
Excel ismeretek (függvények, pivot, diagramok készítése);
SAP rendszer ismerete (FI modul előny);

Előny:

AP Team Leader pozícióban szerzett tapasztalat
Online bank rendszerek ismerete
People Management tapasztalat
Projektmenedzsment tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-74-10

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
Versenyképes juttatási csomag
Karrier és fejlődési lehetőségek
Folyamatos szakmai tréningek

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre