Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AP könyvelő

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A National Instruments Pénzügyi csoportja

Könyvelő

munkatársat keres a Bejövő számlák könyvelési területen (Accounts Payable).

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Dolgozói költségelszámolások könyvelése
  • Havi zárási feladatok, főkönyvi egyeztetések
  • Belső és külső auditok támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és beszállítókkal
  • US GAAP havi zárásban való részvétel

Amit kínálunk:

Fejlődési lehetőség egy jól képzett, szakmai csoportban. A multinacionális környezet adottságai között, nemzetközi számviteli környezetben, a magyar adójogszabályok nyomon követése és az azoknak való megfelelés biztosítása.

Feltételek:

  • Felsőfokú szakmai végzettség gazdasági területen (egyetemi BSC diploma)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • Naprakész adózási ismeretek áfa, és juttatások témakörében

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Statisztikus, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre