www.cvonline.hu

AP könyvelő

  • A hirdetés 126 napja lejárt

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja

Könyvelő

munkatársat keres a pénzügyi részleg bejövő számlákkal és banki kapcsolattartással foglalkozó csoportjába.

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése (Készletek, Szolgáltatások, fuvarszámlák)
  • Banki kapcsolattartás, utalások előkészítése
  • Statisztikák készítése, kimutatások összeállítása
  • Adózási feladatokban való részvétel
  • Adóellenőrzések támogatása
  • US GAAP havi zárásban való részvétel
  • Belső audit és egyéb ellenőrzési munkák támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és beszállítókkal

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Főiskola, egyetem)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Vonzó munkakörnyezet, magas színvonalú technikai/munka-eszközökkel
Helyek Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Statisztikus, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre