Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AOI technikus

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.27.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Munkakörhöz tartozó feladatok

Automatikus Optikai Inspekciós gépek programozása (Viscom, Koh-Young, I-bit).
Programok készítése, fejlesztése, optimalizálása és tesztelése.
Próbagyártások támogatása.
Tömeggyártási folyamat indításának felügyelete.
Gépkarbantartások és kalibrálások elvégzése.
Kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal.

Elvárások

Középfokú végzettség vagy érettségi.
Szakmai tapasztalat (gyártó termelő vállaltnál).
6 munkanap/2 pihenő munkarend vállalása – napi 8 óra, vagy 12 órás munkarend vállalása.

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

Középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk: Versenyképes alapbér, Cafetéria, Teljesítménybónusz 2 alkalom/év, Fejlődési lehetőség. Ingyenes tréningek, Melegétkezési lehetőség, Egészségügyi szűrővizsgálatok, Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre