Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Munkavégzés helye: Fejér megye; Székesfehérvár

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk megbízásából anyagmozgatókat keresünk.

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése a gyártás részére a raktárból,
  • Alapanyag ellátó rendszer folyamatos feltöltése és ellenőrzése,
  • Késztermékek raktárba történő szállítása,
  • Termékek lekönyvelése az SAP-ben.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Tiszta munkakörnyezet

Egyéb megjegyzés

Kérjük önéletrajzát küldje elektronikusan vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre