Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • EPDB Nyomtatási Központ Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

KIK VAGYUNK?

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.

Termelési csoportba keressük új kollégánkat:

Anyagmozgató munkatárs

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Íves, hengeres, dobozos, raklapos kiszerelésű nyomdai alapanyagok, késztermékek mozgatása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Három műszakos munkarend vállalását
  • Pontosságot és megbízhatóságot
  • Önálló, precíz munkavégzést
  • Rugalmasságot, csapatszellemet
  • Büntetlen előéletet

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Targoncavezetői engedéllyel

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafeteria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Budafoki út (Budapest XI. kerületében az Új Buda Centertől mindössze pár percre.)

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk.

VÁRUNK CSAPATUNKBA!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre