Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ANYAGMOZGATÓ

  • Company_icon Warema PT Hungary Kft.
  • Location_icon Gyál, Pest, Budapest
  • A hirdetés 111 napja lejárt

Cégünk a Warema PT Hungary Kft. német tulajdonú, műanyag alkatrészeket gyártó, autóipari beszállító cég, amely gyáli telephelyére keres

munkatársat

Feladatok:

  • a termeléshez szükséges anyagok mozgatása és előkészítése
  • szükséges csomagolóanyagok bekérése a raktárból és felhasználási területre való mozgatása
  • késztermékek átvételi pontra való szállítása kézi targoncával
  • együttműködés a raktári és az üzemi munkatársakkal

Elvárások:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • kézi targonca használatban szerzett gyakorlat
  • csapatjátékos magatartás
  • jó fizikai állóképesség

Munkavégzés helye: Pest megye, Gyál

Helyek Gyál
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre