www.cvonline.hu

Anyagmozgató

Hozzáadva: 2018.01.24.
Hirdetés azonosító: 1089998

Ajkai Partnercégünk összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleik nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok, többek között a szépségápolás, a háztartási kisgépek és autóipari ágazatokból. A jelenleg közel 400 főt foglalkoztató ajkai Partnerünkhöz a 2016 évben induló új projektjeinek támogatásához új munkatársakat keresünk pozícióba
Feladatok:

  • Raktárban előkészített kocsik bemozgatása a termelési területekre
  • Csomagoló anyagok bemozgatása a termelési területekre
  • Palettázott készáru fóliázása, csomagolása, raktárba való bemozgatása
  • Üres műanyag ládák csoportosítása, raktárba vitele

Elvárások:
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • min. 8 általános iskolai végezettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó csapatjátékos, könnyen alkalmazkodó

Juttatások:
  • Alapbéren felüli teljesítmény bónusz
  • Havi Cafeteria juttatás
  • Kiemelt útiköltség térítés
  • Szociális juttatás csomag
  • Könnyű, fizikai munka
  • Jó hangulatú közösség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet, biztos nagyvállalati háttérrel

Előnyök:
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy hívja a 70/ 197-5251-es telefonszámot.

Munkavégzés helye:
  • Ajka