Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagmozgató operátor

  • Work Force Kft.
  • Veszprém
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Édesipari termékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó vállalathoz

ANYAGMOZGATÓ OPERÁTOR MUNKATÁRSAT keresünk azonnali belépéssel!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • ömlesztett termékek csomagoló gépbe öntése
  • gyártósorról lekerülő termékek ládába helyezése 7-15 kilós ládák rendszerezése
  • tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • állómunka
  • 3  műszakrend vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit mi nyújtunk:

  • kiemelkedő bérezés,
  • cafeteria,
  • 35%-os műszakpótlék,
  • korlátlan termékfogyasztás a soron,
  • útiköltség térítés,
  • azonnali kezdési lehetőség
  • multinacionális környezet,
  • stabil munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az  E-mail cím megjelenítése  e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/251-3353-as telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre