Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagmozgató-gépkezelő (Szeged)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.11.15.
Hirdetés azonosító: 1928158

Műanyag granulátumok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató-gépkezelő

Feladatok:

  • Műanyag granulátumok recept alapján történő összeállítása
  • Az eszközök rendeltetésszerű használata és tisztántartása
  • A gépek anyaggal történő feltöltése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, hatékonyság

Előny:

  • Targoncavezetői engedély
  • Jó fizikai állapot
  • Monotonitás tűrése

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes műszakpótlékok
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szeged

 Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát, vagy hívja a +36 30 247 2153-as telefonszámot!

Helyek Szeged
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre