Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagmérnök/Hőkezelő technológus

Trenkwalder Kft
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.03.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Győri partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Hőkezelési folyamatok koordinálása, szervezése, ellenőrzése
  • Hőkezelő technológiák kidolgozásában való részvétel
  • Társterületekkel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • A hőkezelő üzem működésének és rendjének felügyelete
  • A tevékenységhez előírt dokumentációs és egyéb előírások betartása

  • Felsőfokú anyagmérnöki végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Dinamikusság, önállóság, határozottság, terhelhetőség,
  • Pozitív, megoldásorientált személyiség

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó kollektíva
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Hőkezelő előkészítő - Győr

Man at Work Kft.

Feladatok: Hőkezelésre előkészített és már hőke...
Győr, Győr-Moson-Sopron

Hőkezelő áruátvevő - Győr

Hőkezelő áruátvevő - Győr Feladatok: Vállalatir...

Technológus

Carl Zeiss Vision Hungary Kft.

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT Technológus (seni...
Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg