Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Anyagmérnök/Hőkezelő technológus - Győr

Man at Work Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.04.28.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Feladatok:

  • Hőkezelési folyamatok koordinálása, szervezése, ellenőrzése
  • Hőkezelő technológiák kidolgozásában való részvétel
  • Társterületekkel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • A hőkezelő üzem működésének és rendjének felügyelete
  • A tevékenységhez előírt dokumentációs és egyéb előírások betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kohómérnök, anyagmérnök)
  • 1-3 éves tapasztalat a hirdetésben megjelölt területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikusság, önállóság, határozottság, terhelhetőség
  • Pozitív, megoldásorientált személyiség

Előnyök:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismeret
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria (pl.: SZÉP kártya, Erzsébet kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás
  • Karácsonyi juttatás
  • Dolgozói kedvezmények (mobilszolgáltatás, személyautó vásárlás, sportolás, szálloda)
  • Fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Megbízónk profilja:

Gépalkatrészeket gyártó középvállalat részére toborzunk munkatársakat.

A munkavégzés helye:

Győr

Kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "jelentkezés" gombra kattintva. Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a 06-20-331-19-45-ös telefonszámon.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre