Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó

  • Semilab Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • Készletgazdálkodási feladatok ellátása számítógépes nyilvántartás használatával (készletnyilvántartás, készletfigyelés, leltározás)
  • Készletszint optimalizálása
  • Termelés által igényelt anyagok, alkatrészek és eszközök biztosítása, felhasználásának ellenőrzése
  • Együttműködés a termeléssel, a beszerzéssel, a raktárral és a mérnökökkel
  • Beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás, mennyiségi és minőségi reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
  • Alternatív beszerzési források felkutatása
  • Kigyűjtés, áru kiadás, a gyártás kiszolgálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Anyagismeret, rajzolvasási készség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre