Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodó - Balatonfűzfő

Man at Work Kft.
Régió: Balatonfűzfő, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.09.
Jelentkezési határidő: 2019.02.15.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (autógépész vagy egyéb gépész szak)
  • Műszaki rajz olvasás, robbantott ábrák értelmezése
  • Jó műszaki érzék
  • Raktározási tapasztalat
  • Nyitott a rugalmas munkavégzésre
  • Középszintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvismeret előny
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

Feladatok:

  • Alkatrészek műszaki beazonosítása, megrendelése
  • Alkatrészek beérkeztetése, rendszerünkbe könyvelése
  • Raktári feladatok elvégzése, alkatrész kiszolgálás
  • Készletek folyamatos nyomon követése
  • Alkatrész árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás az alkatrész vevőinkkel

A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, lelkes csapat

A munkavégzés helye:

  • Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Helyek Balatonfűzfő
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre