Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási vezető

  • KF Service Solutions Kamion Fényező Kft.
  • Százhalombatta, Pest, Budapest
  • A hirdetés 64 napja lejárt

A KF Service Solutions Kamionfényező Kft 2440 Százhalombatta Benta major 2982/8 alatti telephelyére keres

anyaggazdálkodási vezető

állás betöltésére munkatársat.

A társaság autóbuszok, teher és személyautók javításával, karbantartásával és autóbuszok építésével foglalkozik.

Feladat:

  • A javításhoz szükséges alkatrészek beszállítóinak felkutatása, megrendelés, beszállítás megszervezése
  • Raktári készletgazdálkodás
  • Raktári dolgozók munkájának irányítása
  • Anyagbeszerző munkájának szervezése
  • Informatikai rendszer anyaggazdálkodási moduljának kezelése

Elvárások:

  • Anyagbeszerzésben való jártasság, elsősorban teher és személyautó vonatkozásában
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeret
  • Legalább „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás

Juttatás:

  • Bejelentett munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria juttatás
  • Utazási költségtérítés

Várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Helyek Százhalombatta
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre