Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási vezető

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 23 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • Az anyaggazdálkodási feladatok szervezése, irányítása. Kiadott feladatok előrehaladásának, teljesítésének ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás.
  • Raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, új szabályozások létrehozása, bevezetése.
  • Készleteltérések kezelése, javító intézkedések.
  • Raktári készletek karbantartása SAP-ban, készletpontosság biztosítása.
  • Alap- és segédanyag leltárak szerevezése, kivitelezés vezetése.
  • Áru beérkeztetés (beleértve a minőségi ellenőrzés, átvétel) felügyelete.
  • Anyag kiadás, komissiózás felügyelete.
  • Anyagkönyvelések rendszeres ellenőrzése, felügyelete, a készleteltérések megelőzésének érdekében.
  • Felsővezetés felé jelentések készítése, beszámolók tartása.
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Amit elvárunk Öntől:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatszemlélet
  • Gyors döntés előkészítési, döntéshozatali képesség
  • Hatékony információ áramlás biztosítása a szervezeten belül
  • Probléma orientált gondolkodásmód
  • SAP anyaggazdálkodási modul ismerete

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki végzettség - vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Gyártás / Termelés > Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre