www.cvonline.hu

Anyaggazdálkodási Vezető

  • A hirdetés 69 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

FELADATOK:

  • Anyagkészletek felügyelete, készletpontosság biztosítása
  • Beszerzés támogatása
  • Leltározás szervezése, lebonyolítása
  • Hiányanyag problémák megoldása
  • Logisztikai folyamatok felügyelete
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, német anyavállalattal, vevőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Aktív középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • SAP rendszer és a logisztikai folyamatok átfogó ismerete
  • Jó szervezési képesség, rendszer szemlélet
  • Vezetői készségek

AJÁNLATUNK:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Vác
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.11.15.