www.cvonline.hu

ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ (HF 12-8386)

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2017.12.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ
(HF 12-8386)

munkatársat.

Feladatok

  • Alapanyag gazdálkodás folyamatának biztosítása, költségstruktúra-analízisek készítése, kiértékelése,
  • Kb. 5 fő diszponens irányítása,
  • Rendelkezésre állás megvalósítása a raktári alapanyag-készlet szintek vonatkozásában,
  • Anyag-gazdálkodási terv létrehozása,
  • Beszállítókkal való egyeztetés,
  • Az alapanyag gazdálkodás teljes körű optimalizálásában való részvétel.

Elvárások

  • Alapanyag-gazdálkodás területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8386”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Értékesítés / Kereskedelem, Beszerzési menedzser, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Részlegvezető
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű