Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Anyagdiszponens

Diehl Aviation
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.08.07.
Jelentkezési határidő: 2019.08.10.

"AZ A DOLGOM, HOGY A KÖLTSÉGEKET ELEMEZZEM, TERVEZZEM ÉS ELLENŐRIZZEM."

Hajdu Bence, Junior Kontroller, költségek megtervezéséért és ellenőrzéséért felel.

A Diehl-nél: A jövő a Te kezedben van!

Jelenleg több, mint 17.000 alkalmazott alakítja a jövő tervezését öt társasági részlegünknél, a fémfeldolgozás, az ellenőrzés, védelem, repülőipari rendszerek és mérés területén. A Diehl Aerosystems cégnél a repülőtechnikai szakértők hatékony és elhivatott hálózata folyamatosan fejleszt és gyárt korszerű repülőelektronikai rendszereket, fülkeelemeket és fülkevilágítást - az utasszállítógépek kiváló minőségű összetett komponenseitől, kabinszerelvényeitől és elektronikáján keresztül a nagymértékben integrált fürdőszobákig és hajókonyhákig. Repülj velünk a biztos jövő felé!

A következő tevékenységekre keresünk Téged:

ANYAGDISZPONENS

Az alábbi feladataid lesznek:

  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a termeléssel
  • készletek figyelése és optimalizálása
  • alapanyagok biztosítása a termelés számára

Ami ezekhez a feladatokhoz szükséges

  • aktív, kommunikációképes angol és/ vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • előrelátó, precíz munkavégzés
  • logisztikai, gazdasági vagy hasonló, legalább középfokú tanulmány vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) ismerete előny

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el magyar és német nyelvű pályázatodat!

Diehl Aviation Hungary
HR osztály
Ipari Park utca 9.,
4300 Nyírbátor

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre