www.cvonline.hu

Anyag és készletgazdálkodási szakértő (délutános)

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Anyag és készletgazdálkodási munkatársat délutáni munkavégzésre (14:00-22:00)

Az Anyaggazdálkodási és tervezés szakember feladata, hogy hibátlanul megvalósítsa a gazdálkodási és készletezési tervet. Biztosítja, hogy a megfelelő alkatrészek rendelkezésre álljanak a megfelelő időben és helyen. A munkatárs felelős a megrendelések napi tervezéséért, mely során biztosításra kerül a megszakítás nélküli, optimális alkatrészellátás.

Feladatok:
  • Anyagmegrendelés biztosítása
  • Készletnyílvántartás, tervezés, optimalizálás
  • Készlet felhasználás elemzés, változás előrejelzés
  • Készletváltozás figyelemmel kisérés, elavult készlet minimalizálás
  • Szállítási változások során fellépő kockázatok elemzése
  • Leltárhiány elemzés
  • NPI projektek támogatása hogy a szervizalkatrészek elérhetők a szükséges időben
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma üzleti, közgazdasági, nemzetközi kereskedelmi és logisztikai szakirány
  • Legalább 3 éves tapasztalatt tervezésben / beszerzésben / logisztikában
  • Haladó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős analitikus és tervezési készség
  • Erős ERP (Oracle) ismeretek, különösen az ellátási lánc / anyagok tervezés modulon
  • Nagyon jártas a Microsoft Office-ban, különösen az Excel-ben
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • A külföldi kapcsolattartás sajátosságai miatt folyamatos délutáni munkavégzés (14:00-22:00)
  • Legalább egy üzleti intelligencia jelentést készítő eszköz (Tableau, MS Access, Business Objects) ismerete
Juttatások:
  • Multinacionális vállalt által biztosított munkakörnyezet
  • Home office lehetősége
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Egyedi feladatok, fejlődési lehetőség
  • Cafetéria a próbaidő lejárta után
  • Kiemelt havi bér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016