Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Animátor

Animátor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.

Animátor

Balázs bácsi Játszóházába keresünk animátort. Balázs bácsi egy vicces, fiatal, kedves bohóc, aki különböző foglalkozásokkal és rengeteg játékkal várja a gyerekeket. Szívesen csatlakoznál te is a csapatához? Dolgozz a Kikában lévő játszóházban!

Feladatok:

  • különböző játékokban való segítségnyújtás
  • arcfestés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos jogviszony
  • kiváló kommunikációs készség
  • közvetlen, barátságos jellem

Munkaidő

  • heti 2-3 nap vállalása az alábbi nyitvatartási időben: hétfő, szerda, csütörtök és pénteki napokon 12-19 óráig; szombaton 10-19 óráig vagy vasárnap 10-17 óráig

Amit kínálunk

  • diákmunka barátságos környezetben
  • bruttó 940 Ft/óra

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre