www.cvonline.hu

Angolul kommunikáló könyvelő

  • Company_icon Apollo Vredestein Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Multinacionális gumiipari cég budapesti leányvállalata keresi kollégáját az alábbi területre:

Feladatok:

  • Számlák kontírozása, könyvelése
  • Bankok, pénztár, tárgyi eszköz könyvelése, nyilvántartása
  • Vegyes könyvelési tételek könyvelése
  • Havi és éves zárás teljes körű elvégzése
  • Adóbevallások készítése, benyújtása
  • Anyavállalattal történő szoros kommunikáció angol nyelven
  • Bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
  • Folyamatos jogszabálykövetés (adózás, számvitel)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztrált
  • Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office
  • Rugalmasság, megbízhatóság, pontosság
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Évente néhány nap külföldi kiküldetés vállalása

Előny:

  • Főiskola vagy egyetemi diploma
  • Multinacionális környezetben eltöltött szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kihívást jelentő munkavégzés
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 6 vagy 8 órás munkaviszony

Várjuk fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Főkönyvelő, Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.04.13.