www.cvonline.hu

Angol Nyelvű Ügyfélkapcsolati Munkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:
  • Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás angol nyelven
  • Megrendelések nyomonkövetése, teljeskörű adminisztrációja
  • Felmerülő kérdések, problémák megoldása, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása
  • Partnerkörhöz tartozó kintlévőségek kezelése
  • Számlázási feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum erős, középszintű angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Dinamikus, ügyfélorientált személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre