Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Android fejlesztő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Pozíció leírása / Job description

Mik lennének a feladataid?

- Részt fogsz venni az ország piacvezető használtató portáljának és online piacterének alkalmazásainak a tervezésében
- A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz
- Ebben a pozícióban kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében
- Az alkalmazások tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítunk szuper ötleteidre

Elvárások / Requirements

Mikor lennél idális jelölt?

- Légy nagyon jóban a következőkkel: Android SDK, Java, Kotlin
- Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban
- Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN)
- Mindenléppen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív android alkalmazások fejlesztésében
- RESTful ismeretre is szükséged lesz munkád során
- Légy tisztában a Material Design alapelveivel
- Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósitásában
- Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod
- Írj és beszélj aktívan angolul

Nagy előnnyel indulsz,
- ha már használtad a következőket: Dagger 2, RxJava 2
- ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe várhatsz:
- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is
- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
- A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz
- Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz
- Nyitottságot az ötleteidre új technológiák megismerésére és alkalmazására
- A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon
- Folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni
- Ha érdekelnek más területek is, nem lesz gát a tudásvágyadnak, bármilyen meetingre bemehetsz
- Nem kérik, hogy túlórázz, fontos a munka-magánélet egyensúlya
- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal
- Csatlakozhatsz focicsapathoz, vagy a szurkolói klubhoz

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2019.11.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre