Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Android fejlesztő

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Norvég tulajdonú innovatív partnercégünk budapesti központjába keressük android fejlesztő pozícióba a leendő kollégát:

Pozíció azonosító: B74AF
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Részt fogsz venni különféle alkalmazások tervezésében.
  • A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz.
  • Kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében.

Elvárások

  • Légy nagyon jóban a következőkkel: Android SDK, Java, Kotlin.
  • Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
  • Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN).
  • Mindenléppen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív android alkalmazások fejlesztésében.
  • RESTful ismeretre is szükséged lesz munkád során.
  • Ami még elengedhetetlen: leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON) és SQL ismeretek (SQLite).
  • Írj és beszélj aktívan angolul.
  • Csapatban fogsz dolgozni, így légy csapatjátékos.
  • Nem árt, ha precíz és alapos vagy, tudd az ötleteidet tökéletesen megvalósítani.
  • Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.

Előny

  • Ha rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel.
  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében.

Amit kínál a cég:

  • Bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek
  • All You Can Move kártya
  • Kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
  • A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
  • Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz.
  • A csapat profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
  • Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
  • Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
  • Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal.
  • Csatlakozhatsz focicsapatukhoz

Helyek Pest
Budapest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre