Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Android fejlesztő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Ismered az android fejlesztési környezetet?
Szeretnél ezzel kapcsolatos munkát végezni?

Itt a helyed!

Partnerünk egy most induló projektjéhez keres kollégát

Android fejlesztő

pozícióba.

A feladat:
Android applikáció fejlesztése és a fejlesztés dokumentálása

Elvárások:

  • Utolsó félévben lévő felsőfokú tanulmányok villamosmérnök vagy informatikus szakon, nappali tagozaton
  • Android fejlesztési környezet ismerete (android SDK, android studio, java)
  • C++ programnyelv alapszintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Csapatban való munkavégzés
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Munkakörnyezet:

  • irodaházban teakonyha
  • az épület mellett étkezési lehetőségek.

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 17:30-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • android fejlesztési környezet magas szintű ismerete
  • C++ programnyelv magasszintű ismerete
  • bluetooth fejlesztési tapasztalat
  • képfeldolgozási tapasztalat (OpenCV)

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fizetés:
Br. 2000 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szabadúszó / vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre