www.cvonline.hu

Android fejlesztő B21AF

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Android fejlesztő

B21AF

Szoftverfejlesztő és informatikai tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk mobilfejlesztési területre kollégákat.

Feladatok:

  • Mission-critical applikációk fejlesztése
  • Egyedi szoftver megoldások szállítása
  • Együttműködés olyan ügyfelekkel, akik általában piacvezetők a saját területükön

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzetség
  • Legalább 2 éves Android fejlesztői tapasztalat
  • Java és Android SDK ismeretek
  • Hálózatkezelési ismeretek
  • RESTful ismeret
  • Leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON)
  • SQL ismeretek (SQLite)
  • Új rendszerek és környezetek felé való nyitottság

Előny:

  • C++ fejlesztésben szerzett munkatapasztalat
  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete

Egyéb információk:

  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.06.29.