Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Gyakornok - 1D motor szimuláció, Járműhajtás-fejlesztés területén

Hirdetés azonosító: 1200772

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműhajtás-fejlesztés szimulációs csapatának feladata a konvencionális és alternatív hajtások komponenseinek és moduljainak fejlesztése különböző numerikus számítások alkalmazásával.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Aktív részvétel új és sorozatgyártásban lévő hajtások továbbfejlesztésében és optimalizálásában
  • Konvencionális és alternatív hajtások rendszer szintű modellezése 1D számítási eljárással
  • Belsőégésű motorok töltetcsere folyamatainak vizsgálata és optimalizálása
  • Számítási metódusok tökéletesítése és új számítási eljárások kidolgozása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Mérnöki vagy természettudományi szakon tanul BSc vagy MSc képzésben
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban
  • Alapos ismereteket szerzett motortechnika és szimuláció területén
  • A következő szoftverek valamelyikének ismerete előnyt jelent: Amesim, Dymola, Flowmaster, GT-POWER, GT-SUITE, MATLAB Simulink, SimulationX
  • Linux rendszer ismerete előnyt jelent
  • Német és / vagy angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód jellemzi
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC14558

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre