Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analízis technikus

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Vállalatunk az autóipari világmárkák közvetlen beszállítója, amely több évtizedes múltra tekint vissza Magyarországon. Jelenleg bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat

Analízis technikus – A&F (élettartam vizsgálatok)

pozícióba.

Feladatok:

  • Élettartam vizsgálatok végrehajtása
  • Élettartamra vizsgáló padok beállítása, kezelése, karbantartása
  • Klímakamrák kezelése
  • Shaker padok használata
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Élettartam vizsgálaton átesett termékek analízise
  • Analízis jegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Legalább 3 év autóipari tapasztalat
  • Minőségmenedzsment módszerek ismerete (8D, Ishikawa, 5W)
  • Német és/vagy angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • Vállalati ERP rendszer ismerete
  • Termékanalízisben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Nógrád-megye

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre