Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analízis mérnök - Biatorbágy

Man at Work Kft.
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.08.
Jelentkezési határidő: 2019.09.13.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Termelési analízis mérnök

 kollégát keres biatorbágyi partneréhez

Feladatok:

  • Gyártósoron kiesett termékek hibaanalízise, megelőző és javító intézkedések javaslata (elektronikai, mechanikai)
  • Javítótechnikusok támogatása a nehezebb hibák mélyebb analízisében
  • Analízis segédletek készítése
  • Beszállítói hibák esetén riport készítése az SQA és a QC felé
  • Belső gyártástechnológiai és az esetleges design hibák felismerése, jelzése
  • Szükséges rekordok és kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Mérési kapcsolások, általános busz protokollok ismerete (CAN, MOST)
  • Kommunikációs egységek ismerete (RF ismeret, WI-FI, Bluetooth, GPS, SIRIUS, DAB)
  • Igényes munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Céges buszjárat
  • Cafetéria, bónusz
  • Tréningek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari partnere számára toboroz szakembereket.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Biatorbágy
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre