Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analizátor

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Középfokú műszerész végzettséggel rendelkezel? Forrasztási ismereted van? Jól bírod a 4 műszakos munkavégzést? Tesztszoftverek alkalmazásában jártas vagy?

Új pozícióban kezdenéd a 2020-as évet?

Ha a fenti kérdéseimre a válaszod igen, jelentkezz ANALIZÁTOR pozícióba elismert hírnévvel rendelkező partnercégünkhöz!

Amit kínálunk:

  • Elérhető nettó 290000 Ft.
  • A havi fix bér mellett műszakpótlékok bónuszok és cafetéria
  • Szakmai fejlődés, képzések, előrelépés lehetőség
  • Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőség
  • 4 műszakos munkavégzés, így vannak szabad hétköznapjaid is

   Feladataid közé fog tartozni:

  • hiba analizálása
  • analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése MES-be
  • belső áramkör tesztelése
  • adatrögzítés SAP-ban

Amivel rendelkezel:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Forrasztási ismeretek

Előny:

  • Szereted a pörgést
  • Fontos számodra a minőség

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet : +36 20 360 78 44

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.
Magán-munkaerőközvetítő engedély száma: BPM/01/3619-1/2015-974Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek X. kerület
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre