Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analizátor - Budapest X. kerület

  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva
Budapesti partnercégünknél Analizátorként megtapasztalhatod, hogy az innováció hogyan alakítja a jövőt és miként kínál megoldásokat az autóipari fejlesztések kihívásaira.
A legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz annál a cégnél, amely 2018-ban elnyerte az Év Gyára címet!

Amivel értékeljük munkádat:
  • A havi fix bér mellett műszakpótlékok bónuszok és cafetéria
  • Biztos hátterű munkahely, helyi étkezési és parkolási lehetőséggel
  • Tiszta munkakörnyezet, automatizált, PLC-vezérelt gépek,
  • Szakmai fejlődés, képzések, előrelépési lehetőség
  • Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
  • 4 műszakos munkavégzés, így vannak szabad hétköznapjaid is

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
  • analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése MES-be
  • belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
  • a hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • szükség esetén az alkatrészek tisztítása
  • adatrögzítés SAP-ban
  • analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Ezek jellemeznek Téged:

  • Középfokú szakirányú végzettség (elektronikai előny)
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Tesztszoftverek alkalmazásában jártasság előnyt jelent
  • Rendelkezel forrasztási ismeretekkel
  • Szereted a pörgést
  • Fontos számodra a minőség

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek X. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre