Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analizáló technikus (hibakereső)

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés tegnap lejárt

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk megbízásából Analizáló technikus pozícióba keresünk kollégákat.

Feladatok:

  • Alapanyagok, termékek reklamációs folyamatának indítása. Jelenti ez a szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzését, analízisriport készítését (vagy frissítését) és a reklamációs folyamat indítását (vagy frissítését) SAP-ban
  • Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról, Elvégzett tevékenységek könyvelése (Adatbázis, Nyomonkövetési rendszerek)
  • Az ellenőrzések és a javítások IPC-A 610 és IPC7711/21 szabvány szerinti végrehajtása
  • Szakmai segítségnyújtás az alacsonyabb képesítéssel rendelkező javító személyzet (easy-repair) részére

Elvárások:

  • Elektrotechnikus/műszerész végzettség
  • Forrasztási ismeret/tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Kapcsolási rajzok olvasása és megértése

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény a bizonyos cég által gyártott termékekre

Kérjük küldje el önéletrajzát vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre