Ugrás a tartalomra

Analizáló technikus (hibakereső) - Albérlet támogatással

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk megbízásából Analizáló technikus pozícióba keresünk kollégákat.

Feladatok:

  • Alapanyagok, termékek reklamációs folyamatának indítása. Jelenti ez a szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzését, analízisriport készítését (vagy frissítését) és a reklamációs folyamat indítását (vagy frissítését) SAP-ban
  • Fellelt hibák önálló javítása vagy egyéb felelős döntéshozatal a termék további sorsáról, Elvégzett tevékenységek könyvelése (Adatbázis, Nyomonkövetési rendszerek)
  • Az ellenőrzések és a javítások IPC-A 610 és IPC7711/21 szabvány szerinti végrehajtása
  • Szakmai segítségnyújtás az alacsonyabb képesítéssel rendelkező javító személyzet (easy-repair) részére

Elvárások:

  • Elektrotechnikus/műszerész végzettség
  • Forrasztási ismeret/tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Kapcsolási rajzok olvasása és megértése

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény a bizonyos cég által gyártott termékekre

Kérjük küldje el önéletrajzát vagy érdeklődni a 36 30 682 1752-es telefonszámon lehet.

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása