Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analizáló mérnök

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Drága Mérnök barátom! Kérlek engedd meg, hogy bemutatkozzak! Egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat vagyok. Alapvetően szeretem az autókat, ezért is lettem különösen felvillanyozó élményt nyújtó autóipari termékeket gyártó cég. Nagyon fontos számomra az alkalmazottjaim elégedettsége és biztonsága. Így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki szakmai tudásával és elhivatottságával részese lesz a mérnöki csapatomnak, mint

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A termelés támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel és szoftverekkel;
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása;
  • Hibák elemzése és a szükséges intézkedések eredményességének figyelemmel kísérése;
  • A vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása (ISO/ESD and Safety)
  • Vevői és egyéb auditokon való részvétel.

A tudás, amivel rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök előny);
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Műszaki területen való jártasság;
  • Magas problémamegoldó képesség;
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos képzések, tréningek, fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Dél-Pest megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015  Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre