Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikus

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Analitikus

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft. Analitikai csoportjába felsőfokú (MSC) végzettségű munkatársat keres.

Elvárások:

  • vegyész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész vagy műszeres analitikus végzettség;
  • műszeres analitikai és kromatográfiás többéves tapasztalat;
  • gyógyszeripari tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés.

Előny:  HPLC-s gyakorlat, Empower ismeret

Főbb feladatok:

  • gyógyszeralapanyagok és készítmények műszeres analitikai mérésének rutinszerű elvégzése az érvényben lévő gyógyszerkönyvek és analitikai előíratok szerint;
  • módszervalidálások, -transzferek végzése;
  • eltérések készítése, kivizsgálások végzése;
  • gyógyszerkönyvek követése;
  • szabályozási dokumentumok készítése.

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • rugalmas munkarend
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkaviszony
  • dinamikus fiatalos csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre