Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ANALITIKUS

ANALITIKUS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.07.05.
ANALITIKUS
Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Megbízónk új munkatársat keres: ANALITIKUS munkakörbe

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások
Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Iratkozzon fel állásértesítőre