Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikus vegyész

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A SONEAS Kutató Kft. több, mint két évtizedes tapasztalattal rendelkezik a szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén. A kutatástól a teljes körű analitikai vizsgálatok elvégzéséig minden igényt ki tudunk elégíteni, ezzel Magyarországon egyedülálló szolgáltatásokat nyújtunk a vegyiparban. Magasan képzett, fiatalos csapatunk érdekes, változatos projekteken dolgozik, miközben folyamatos szakmai kihívásokkal néz szembe. Tudj meg rólunk többet a Link megjelenítése weboldalon!

Ha érdekel évi több tucat projekt analitikája, tudsz és akarsz is dolgozni, lehet, hogy épp Téged várunk, mert minőségellenőrzési csoportjainkba

ANALITIKUS VEGYÉSZ

munkatársat keresünk mielőbbi munkakezdéssel!

Feladataid lesznek:

  • gyártásközi, K+F és minősítő analitikai vizsgálatok elvégzése
  • új analitikai eljárások kidolgozása
  • analitikai műszerek kalibrálása
  • analitikai módszerek validálása
  • részvétel a dokumentációs munkákban

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (okleveles vegyész vagy vegyészmérnök)
  • legalább 3 éves analitikai gyakorlat
  • GC és HPLC készülékek magas szintű ismerete
  • legalább középszintű gyakorlati angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • szakma szeretete

A kiválasztásnál előnyt jelenthet számodra:

  • LC-MS kezelési gyakorlat
  • módszerfejlesztésben való jártasság
  • GMP területen, gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil céges háttér
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz az „ANALITIKA” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre