Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ANALITIKUS TECHNIKUS

  • A hirdetés 63 napja lejárt

A SONEAS Vegyipari Kft. a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. Auditált minőségbiztosítási rendszer keretében kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állít elő akár több 10 tonnás méretben. Tudj meg rólunk többet a Link megjelenítése weboldalon, ahol a Rólunk menüpont alatt adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálod!

Ha érdekel egy változatos feladatkör, ahol munkáddal, pontos méréseiddel nagyban hozzájárulhatsz a gyártások sikerességéhez, partnereink elégedettségéhez, és ezért cserébe tudsz és akarsz is dolgozni, jelentkezz hozzánk most, mert

a SONEAS Vegyipari Kft. XXII. kerületi telephelyére

munkatársakat keresünk többműszakos tevékenységben végzett munkára, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladataid lesznek:

  • gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • GC és HPLC mérések elvégzése
  • a mérésekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • vegyésztechnikusi képzettség
  • kromatográfiás ismeretek
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • minimum 3 éves, hasonló munkakörben és területen szerzett gyakorlat
  • precizitás a munkavégzésben
  • alapszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelenthet:

  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • műszakos munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil háttér, fejlődő/növekvő cég
  • kiemelt műszakpótlékok
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • változatos feladatok
  • összetartó csapat

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest XXII., Bányalég utca
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, három műszakos tevékenység
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 20.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz az „ANALITIKUS” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Helyek Budapest
Pest
XXII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre