Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikus Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Vezető ingatlanfejlesztő és befektető ügyfelünk számára, dinamikus, mégis emberközeli légkörbe keresünk teljeskörű könyvelést végzett jelölteket.

☞ Ha fontos számodra, hogy egy innovatív, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak dolgozz, ahol a napi

Pozíció leírása / Job description

☞ Ha fontos számodra, hogy egy innovatív, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak dolgozz, ahol a napi munkád hozzájárul a környezeted és a városkép fejlődéséhez, akkor jelentkezz még ma!
› szállítói számlák, bankkivonatok rögzítése
› vevő számlák kiállításában való aktív részvétel
› év végi és évközi zárásokban való részvétel
› adóbevallások elkészítésében való részvétel
› beszámolók, számviteli riportok elkészítésében való részvétel
› statisztikák, MNB jelentések elkészítésében való részvétel

Elvárások / Requirements

› minimum közgazdasági szakközépiskolai végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés előny)
› legalább 1 év tapasztalat könyvelési feladatok ellátásában
› proaktív, csapatjátékos személyiség, képesség az önálló munkavégzésre
› pontos, precíz munkavégzés, alaposság, monotonitás tűrése, határidők betartása

» ingatlan szektorban szerzett gyakorlat előny
» Dynamics AX (Axapta) ismerete szintén előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

› szakmai továbbképzések
› versenyképes fizetés + juttatások
› segítőkész csapat és vezetőség
› rugalmas, családbarát munkakörnyezet
› stabil, hosszútávú munkalehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre