Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikai technikus

  • Az álláshirdetés ma lejár

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft. analitikai minőségellenőrző vizsgálatokban gyakorlott technikust keres.

Feladatok:

  • analitikai vizsgálatok végzése,
  • dokumentáció pontos naprakész vezetése.

Feltételek: középfokú szakirányú végzettség (vegyésztechnikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus) minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Elvárások:

  • spektrofotometriás gyakorlat, titrálási gyakorlat,
  • nagyfokú precizitás,
  • monotónia tűrés,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret

Előny:

  • gyógyszerkészítmény vizsgálatban szerzett tapasztalat
  • gyakorlat kioldódás vizsgálatban
  • GMP dokumentáció ismerete

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • rugalmas munkarend
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkaviszony
  • dinamikus fiatalos csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre