Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikai laboráns

  • EUROFINS Food Analytica Kft.
  • Gyula, Békés
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Az Eurofins Food Analytica Kft. a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratóriummá vált, és jelenleg az egyik legnagyobb laboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

Feladatok:

  • A felettes által kiosztott analitikai feladatok elvégzése
  • A vizsgálatokhoz használt vegyszerek, műszerek, laboreszközök kezelése
  • A vizsgálatok dokumentálása

Miért válassz minket?

  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert cégcsoport munkájához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődést és értékteremtő feladatokat egy építő, stabil és támogató környezetben.
  • Nagyfokú önállóságot, autonómiát és megbecsülést.

Téged keresünk, ha:

  • Precíz
  • Terhelhető
  • Csapatmunkát kedvelő
  • MS Office használatában jártas vagy
  • Angol nyelvtudás és laborban szerzett tapasztalat előny.

Munkavégzés helye: Gyula

Jelentkezéshez szükséges: Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény és pozíció megjelölésével

Helyek Gyula
Békés
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre