Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikai laboráns diákmunka (10148)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Csömör

Hozzáadva: 2019.04.13.
Jelentkezési határidő: 2019.04.19.

Multinacionális higiéniai termékeket gyártó partnerünk részére keresünk vegyész hallgatókat, azonnali kezdéssel.A feladat leírása:- kémiai laborban mintaelőkészítés- klasszikus analitikai és kis műszeres mérések elvégzése írott tesztmódszerek alapján (elektrokémiai elektródás, spektrofotometriás színreakción alapuló mérések, titrálás automata titrálóval)- mért eredmények dokumentációjaAkit keresünk:- laboratóriumi tapasztalat az alapvető műveletekben (pipetta, analitikai mérleg használata, oldatkészítés, pontos higítások készítése)- minimális számítógépes tapasztalat (Excel táblázat kitöltése eredményekkel)- írott procedúrák pontos betartásaAmit kínálunk:- aktív részvétel egy jól felszerelt analitikai labor méréseiben- széles műszerparkkal való tapasztalat szerzése, főleg vízanalitikai módszerek elsajátítása- multinacionális vállalatnál történő tapasztalat szerzés- biztonságos, rendezett munkakörnyezetBér: 6.00-18.00.: br. 1250 Ft/ óra18.00-06.00.: br. 1625 Ft/ óra
Helyek Csömör
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Analitikai technikus

Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft.

Analitikai technikus A Gyógyszeripari Ellenőrző...
Budapest, Pest, XIV. kerület

Laboráns

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Feladatok: Minőségellenőrzési vizsgálatok elvég...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Laboráns

Laboráns Feladatok: Laboratóriumi munkavégzés m...
Sajóbábony, Hajdú-Bihar