Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analitikai csoportvezető

  • EUROFINS Food Analytica Kft.
  • Gyula, Békés
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Analitikai csoportvezető – takarmány- és gabonalabor

Az Eurofins Food Analytica Kft. a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratóriummá vált, és jelenleg az egyik legnagyobb laboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

A munkakör célja:

A takarmány és gabonavizsgáló laboratórium munkájának megszervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése. A laboratóriumi vizsgálatok szabványoknak, előírásoknak, minőségi követelményeknek való megfelelésének biztosítása.

Feladatok:

  • Takarmány és gabona analitikai vizsgálatok végrehajtása és koordinációja
  • Folyadékkkromatográfiás mérések végrehajtásra
  • A takarmány és gabonavizsgáló laboratórium munkájának koordinálásával a laboratóriumi egység zavartalan munkameneténének biztosítása,
  • A minőségirányítási eljárásokban meghatározott feladatok elvégzése és a feladatok elvégzését igazoló minőségügyi feljegyzések ellenőrzése, vezetése és megőrzése,
  • A labor munkája során felmerült nem megfelelőségek nyomon követése, a nem megfelelő vizsgálati eredmények kezelésére vonatkozó előírások betatásának ellenőzése,
  • Részvétel a vevői és minőségügyi auditok lebonyolításában,
  • Akkreditációs előírások maradéktalan betartása, betartatása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert cégcsoport munkájához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődést és értékteremtő feladatokat egy építő, stabil és támogató környezetben.
  • Nagyfokú önállóságot, autonómiát és megbecsülést.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel vegyész vagy más kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettséggel,
  • Van legalább 3 éves analitikai laborban szerzett gyakorlatod,
  • Felhasználó szinten ismered az MS Office-t,
  • Önálló, megbízható és talpraesett vagy,
  • Előny, ha megbízható angol nyelvtudással rendelkezel

Munkavégzés helye: Gyula

Jelentkezéshez szükséges: Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény és pozíció megjelölésével

Helyek Gyula
Békés
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre