Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AME mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.10.19.
Hirdetés azonosító: 2371954
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

AME Mérnök

Partnercégünk 1999 óta áll az Ügyfelek szolgálatában az informatikai megoldások területén. Azóta profiljuk felöleli a vezetői információs és vállalat irányítási rendszerek egészét.

Csatlakozzon, amennyiben szeretnél egy nagy tudásbázissal rendelkező cégnél dolgozni!

Főbb feladatok:

  • működési folyamatok és módszerek kidolgozása, végrehajtása;
  • gyártási folyamatok során az alkatrészek és részegységek karbantartása;
  • Új termékek fejlesztése, azok bemutatása a külföldi AME Team-nek;
  • új vagy meglévő terméksorozatok szerszámkészítési és folyamatkövetelményeinek megvalósítása.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • villamosmérnök diploma;
  • minimum 2 éves tapasztalat, gyártó vállalatnál;
  • angol nyelvtudás;
  • vizsgálati- és mérési rendszerek széleskörű ismerete;
  • tesztelési és összeszerelési folyamatokban való jártasság.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Balatonboglár
Somogy
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre