Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alumínium/üveg homlokzattervező

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.12.18.
Jelentkezési határidő: 2018.12.19.
Hirdetés azonosító: 1794404

Az Ön új cége:

Alumínium/üveg homlokzattervező pozíció nyitott prémium kategóriás nyílászáró profilokat és homlokzati elemeket tervező és gyártó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Alumínium/üveg homlokzattervezőre:

- Műszaki megoldások kidolgozása
- Alumínium/üveg homlokzatok tervezése
- Költségszámítások és árajánlatok elkészítése
- Kapcsolattartás az érintettekkel

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú építőipari végzettség
- Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- AutoCad program ismerete
- Alumínium/üveg homlokzatok tervezése során szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:

- Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, teljesítmény alapú prémium, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Fiatalos vállalati légkör

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre