www.cvonline.hu

Alumínium nyílászárók gyártása - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 748808
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Alumínium nyílászárók gyártásában jártas szakembert keresünk Németországba

Feladatkör, felelősségek:    • Alumínium nyílászárók gyártása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakmai tapasztalat alumínium nyílászárók gyártásában

• Szakmunkás bizonyítvány

• Hosszútávú munkában gondolkozás

• Korrektség, megbízhatóság

• legalább alapszintű német nyelvtudás

• A jelentkezéshez kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát

A pályázatokat az alábbi email címre várjuk:

Nyelvtudás:    alapszintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Magyarországon bejegyzett vasipari szolgáltatásokat nyújtó cég, amely 2007 óta aktív a németországi piacon.

Egyéb:    A munkavégzés helye: egy dél-németországi gyár, Ulm mellett.

A megbízás magyarországi munkaviszonnyal, kiküldetésben történik. Munkaórák száma: heti 40 óra, túlóra lehetőséggel.

Munkabér: 10 EUR nettó/ óra.

A szállás ingyenes, az elhelyezés 2, 3, illetve 4 szobás lakásokban történik, csak a rezsiköltség kerül a fizetésből levonásra, ami általában kb. 20-30 €, télen valamivel magasabb. A munkahelyre történő bejutás, ha a gyár nem ugyanabban a városban van, mint a szállás, akkor a megbízó költségén történik.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.